Projektowanie ogrodów Trójmiasto. Stylowe Ogrody

O nas

Kim jesteśmy? Co robimy?

Stylowe ogrody

Stylowe Ogrody powstały z pasji do natury i miłości do przyrody. Jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami, ponieważ łączymy pracę z wielką przyjemnością. Każdy projekt jest dla nas wspaniałą przygodą i wyzwaniem, do którego podchodzimy bardzo serio.

Wykonanie każdego ogrodu poprzedzone jest wnikliwą analizą Państwa potrzeb i oczekiwań. Wierzymy, że ogród jest miejscem niezwykłym i dla wielu z Was jest miejscem szczególnie ważnym. Wszystkie zlecenia poprzedzamy szczerą rozmową, przy filiżance dobrej kawy lub herbaty. Zależ nam, aby ogród spełnił wszystkie oczekiwania użytkowników i stal się miejscem upragnionego wytchnienia. Każdy ogród jest jedyny w swoim rodzaju, jest niepowtarzalny!

Sylwia Szmytka-Syldatk

Pełna współpraca

Wykonanie każdego ogrodu poprzedzone jest wnikliwą analizą Państwa potrzeb i oczekiwań. Wierzymy, że ogród jest miejscem niezwykłym i dla wielu z Was jest miejscem szczególnie ważnym. Wszystkie zlecenia poprzedzamy szczerą rozmową, przy filiżance dobrej kawy lub herbaty. Zależ nam, aby ogród spełnił wszystkie oczekiwania użytkowników i stal się miejscem upragnionego wytchnienia. Każdy ogród jest jedyny w swoim rodzaju, jest niepowtarzalny!

Spotkanie w sprawie projektu ogrodu

"Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz..."

Harmonia

Nasze ogrody łączą funkcjonalność z harmonią kompozycji oraz unikalnością barw i form roślinnych Sama natura kryje prawdziwe piękno, które my jedynie wydobywamy.

Często proponujemy naszym klientom obecność wody w ogrodzie, ponieważ uważamy, że nawet w minimalistycznej formie jest ona nieodłącznym elementem naszego życia. Łączymy rzemiosło ogrodniczą z artystyczną wrażliwością. Na każdym etapie prac służymy Państwu pomocą i radą oferując swoją wiedzę i wielotonie doświadczenie zawodowe.

Zaprojektujemy Twój wymarzony ogród!