Oferty pracy

Poszukiwani są projektanci architektury krajobrazu do zespołu.
Zachęcamy do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu!

Lokalizacja: Praca zdalna

Opis stanowiska:

Poszukuje kreatywnego i ambitnego Architekta Krajobrazu do współpracy przy realizacji interesujących i innowacyjnych projektów. Nasza firma cieszy się uznaniem w branży za profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki współpracy dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań
  • Możliwość realizacji zdalnej pracy z dowolnego miejsca
  • Ciekawą i różnorodną pracę przy projektach o różnej skali i charakterze
  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów

Oczekujemy:

  • Kreatywności i nowego spojrzenia na projektowanie przestrzeni
  • Umiejętności tworzenia innowacyjnych i funkcjonalnych projektów krajobrazowych
  • Punktualności i terminowości w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dobrej organizacji pracy oraz samodzielności
  • Wykształcenia kierunkowego oraz doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Jeśli jesteś osobą, która szuka nowych wyzwań i chcesz współpracować z firmą, która docenia kreatywność i profesjonalizm, dołącz do nas!

Jak aplikować:

Dołącz do nas i twórz z nami wyjątkowe przestrzenie!